News of the week #4

2. listopadu 2015 v 19:59 | Lucka |  Deníček
Tak vám můžu říct, že jsem si před chvilkou sedla k počítači a došlo mi, že je pondělí a já jsem ještě nenapsala zápis z minulého týdne. To jsem ale skleróza, co? Tak abych to napravila, nebudu se už vykecávat a jdu rovnou na to!

Celý týden se u mě nesl ve znamení melancholie, protože jsem očekávala volno a prázdniny, takže se mi už od začátku týdne nechtělo nic dělat. Přesně v tom duchu tedy byla moje školní docházka, v pondělí jsem si sice ve škole odseděla všechny hodiny podle plánu, nicméně jsem po většinu času byla naprosto nepoužitelná a jediný klad toho dne bylo to, že jsem si ve škole dala fajn oběd. :D


V úterý se moje lenora pěkně kulminovala, až jsem se nakonec vyprdla na odpolední hodiny a tak nějak jsem si vzala studijní volno. Já vím, já vím, nedělá se to, ale když já jsem si fakt nemohla pomoct. Výhodu ten den mělo doučování kamarádky, ze kterého jsem si odnesla úžasný čokoládovo pomerančový sypaný čaj. Navíc pro mě do Jihlavy přijel přítel, takže jsem se ani nemusela domů crcat vlakem. Večer jsme tak strávili s KFC v pelechu u maratonu Star Wars.

Středu a čtvrtek bych asi vzala dohromady, protože se u mě vážně moc nedělo. Spíš jsem sledovala další díly Grimma, kterého si v posledních dnech stahuji, abych viděla úplné začátky a odpoledne jsem vždy strávila s přítelem. :) Takže moje prázdniny byly vážně relaxační (možná až moc).


Pátek byl naprosto parádní. Celé odpoledne jsem si užila ve společnosti sestřenky a jejích dvojčátek, se kterými jsem se něco nablbnula, to vám teda povím. A protože mi skončila brigáda, jelikož se zima přihlásila ke slovu o něco víc, tak jsem zbytek dne mohla být s přítelem.

V sobotu jsem se pro změnu po dost dlouhé době podívala k babičce a dědovi, protože jsme s rodiči jeli pro bráchu, co tam byl přes prázdniny. :) Asi by to nemělo chybu, babička nám podstrkovala kde jakou dobrotu a parádně vonící kafíčko, počasí nám přálo, ale já jsem se od rána probudila s bolestí v levé části tváře. Mám problémy s panty a v sobotu si to vybralo svou daň maximálně, nemohla jsem pořádně otevřít pusu, což se nakonec zlepšilo v neděli a dneska už to bylo skoro dobré. Zařekla jsem se, že si s tím musím dojít k doktorovi, ale popravdě nevím kam. Od zubů to totiž určitě není, ale zase který doktor řeší panty?


No a neděle byla odpočinková, po dlouhé době jsme pro sebe s Davidem měli celý den a můžu říct, že mě už od rána rozčiloval. :D Vůbec mě nenechal spát a já o víkendu tak ráda spím! :D Ale na druhou stranu, bylo to naše pošťuchování a bez něj by byla nuda...

A co váš víkend?

Vaše Lucka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 proste-jen proste-jen | Web | 2. listopadu 2015 v 20:38 | Reagovat

Hezky si to sepisuješ, jednou, když vydržíš to bude hodně zajímavé si kliknout a zjistit, co jsi kdy dělala.

Já pracovala na zahradě, protože bylo krásně a v sobotu i v neděli jsme byli na kratší procházce.

Dík za návštevu a komentář. :-)

2 Amy a Demi (**Amy, **Demi ) Amy a Demi (**Amy, **Demi ) | Web | 2. listopadu 2015 v 21:07 | Reagovat

Já si takto píšu deník abych jednou vzpominala se slzami v očích.  Moc děkuji za návštěvu a komentář

[1]: souhlas 8-)  **Amy

3 redaktor Jiří Němejc redaktor Jiří Němejc | Web | 2. listopadu 2015 v 21:18 | Reagovat

Je smutné, že internet bere stalkerům práci. Dříve jsi musel výt profesionál, aby jsi špehoval něčí život. Dnes to můžeš dělat z domova :/ HashtagRipStalkingAge

4 Lucka Lucka | E-mail | Web | 3. listopadu 2015 v 12:01 | Reagovat

[1]: Nevím, jestli se za čas zasměju u toho, co jsem napsala, nicméně mi dělá radost podělit se o své zážitky... :) Jsi milá, já děkuju za návštěvu.

[2]: Deník mám v plánu, ale nejsem schopná se dokopat k tomu, abych ho koupila. :D

[3]: Na světě jsou i smutnější věci, nicméně pokud vás můj projev rozesmutnil, příště si asi budete muset najít veselejší četbu. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.