News of the week #3

25. října 2015 v 19:49 | Lucka |  Deníček
Krásný večer vespolek. :)

Abych řekla pravdu, od posledního přehledu týdne už uplynula spousta času, takže si teď nejsem ani moc jistá, co jsem vždycky psala. Každopádně se to pokusím shrnout a nezapomenout na nic... A aby vám případné čtení hezky utíkalo, mám tu pro vás písničku, která v poslední době patří mezi mé hodně oblíbené.


Na úvod bych asi měla říct, že největší změnou od mého posledního zápisu je fakt, že už zase opět chodím do školy. Ano, ano, i nám vysokoškolákům začala škola, takže jsem tenhle týden úspěšně zakončila čtvrtý týden tohoto semestru a zároveň mého (snad) posledního akademického roku. Letos už jsem totiž ve 3. ročníku, takže mě čekají poslední zkoušky, po nich semestr na praxi a závěrečné zkoušky spolu s obhajobou bakalářské práce.

Když se to takhle řekne, můžu vám říct, že mám celkem nahnáno, ale zvládli to jiní, co by ne já. :) Takhle nějak jsem si odůvodňovala maturitu a nakonec mi to pomohlo i proti stresu, takže snad tahle metoda zabere i tentokrát... Jen chci říct, jak hrozně mi ty dva roky zatím utekly, protože na začátku prvního semestru jsem si říkala, jak daleko je konec a ejhle, už je skoro za dveřmi!

Ale to jsem celkem odbočila od toho, co se dělo tenhle týden, abych se tak dostala k tomu, z čeho mám hrůzu v budoucnu. ;) Takže zpět! Úspěšně jsem si opět zvykla a cestu vlakem, protože dojíždím každý den hodinu a půl tam a potom zase zpět, nicméně mám jen tři dny v týdnu, takže to není žádná velká hrůza, ve vlaku většinou chrním a přestože ČD nemají zrovna valnou pověst, zatím jsem čekala na vlak jen jednou, kdy měl hodinu zpoždění. :D


Každopádně na vysoké to chodí tak, že celý semestr si to tam vlastně chodíte jen "odsedět" a potom všechen stres se nažene při zkouškovém, u nás na škole tohle platí naprosto příkladně, takže žádné nervy mi nehrozí, i když jsem si odprezentovala prezentaci na angličtinu, která pro mě nebyla ani problém, ten jazyk zbožňuju. :)

Konečně jsem se taky viděla s Davidem, který se v poslední době věnuje svému končíku rybaření víc než mě, ale zase na druhou stranu, já jsem mnohdy taky ráda, že mám čas jen sama pro sebe a svoje koníčky a potřeby, co pro změnu nemusí bavit jeho, takže všechno má své klady i zápory.

Víkend jsem měla pracovní, i když většina zmrzlinových stánků v téhle době už má dávno zavřeno, můj šéf zastává názor, že lidi zmrzku pořád chtějí, takže jsem si to tam pěkně odseděla a pouštěla jsem si z notebooku první díly Grimma, je to k nevíře, ale i když všechny díly dávají pořád na coolu, začátek jsem ještě nikdy nestihla. :D Proto jsem se rozhodla, že si to zkouknu. :)

Tak to by asi byl můj týden, nic převratného kromě toho, že jsem se rozhodla pořídit si deník, do kterého si budu zapisovat události každého dne. Chci tím docílit toho, aby se mi vrátila moje spisovatelská múza, která frnkla otevřeným oknem a ačkoli se snažím, nemůžu ji dostat zpět. Tak držte palce. A co váš týden?

Vaše Lucka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.